בשורות טובות
דיסק מתנה
מהי הבשורה הטובה?

אלוהים קיים והוא אוהב אותך. הוא רואה הכל ויודע את כל מה שאת/ה כל כך מנסה להסתיר מאחרים. אפילו את המחשבות שלך. את כולן. הוא רואה את הטוב שבך, את הנסיון להיות טוב, אך גם את הרע. ועדיין, הוא כל כך כל כך אוהב אותך. לכן, אלוהים רוצה לשחרר אותך מכל מה שכובל אותך. מכל מה שמגביל את הפוטנציאל שלך. מכל מה שמונע ממך לחיות את החיים שהוא ברא אותך לחיות. לאלוהים יש תוכנית נפלאה עבור החיים שלך. וגם עבור החיים הנצחיים שלך.

 

אלוהים הוא גם קדוש. הוא אהבה טהורה. אור מושלם. לעומתו, בני אדם רחוקים מלהיות מושלמים. גם אם ננסה כמיטב יכולתנו, בין אם זה בתור חילוניים או בתור דתיים, לא נצליח להיות להיות טובים וטהורים כמוהו.

 

הבשורה הטובה היא שאלוהים לא פשוט מסתכל מלמעלה מבלי לעשות כלום כדי לעזור לך. למעשה, הוא כבר עשה הכל כדי להעלות אותך על המסלול הנכון. כל מה שעליך לעשות הוא להאמין שהוא עשה זאת.

 

כפי שהבטיח לאבותינו בתנ”ך, אלוהים שלח מישהו אחד ומיוחד. אותו אחד חי חיים מושלמים כפי שאף אדם אחר אינו מסוגל. ואז הוא מסר את חייו כדי לשלם – פעם אחת ולתמיד –  את העונש שהתורה מצווה בעבור כל העברות שלי, שלך, ושל כל מי שרוצה לקבל סליחה על העברות שלו.

 

אך אותו אחד לא מת וזהו. אלוהים גם הקים אותו מן המתים, שלושה ימים לאחר מותו, בדיוק כפי שנבואות התנ”ך נבאו מאות שנים מוקדם יותר. כן, אפילו המוות לא יכול לעצור אותו. אלוהים הקים אותו לתחייה ובכך סלל את הדרך לחיי נצח עבורי ועבורך. התנ”ך מגלה לנו באופן ברור שכאשר בן אדם מת, הוא לא נעלם וזהו. הוא חי לנצח. חלק מבני האדם יחיו לעולם בפירוד מוחלט מאלוהים וחלק יחיו לנצח בנוכחות אלוהים. הדבר היחיד שיקבע איפה כל אחד ואחת מאיתנו יחיה לנצח היא האם קיבלנו, כל אחד ואחת באופן אישי, את המתנה של אלוהים, או האם דחינו אותה.

 

אותו אחד הוא ישוע. שמו ישוע (ולא ישו כפי שמספר רבנים בחרו לכנות אותו) מכיוון שהוא בא להושיע אותי ואותך, את העם שלו, את עם ישראל, מהחטאים שלנו. את כולנו. חילוניים, מסורתיים, כיפות סרוגות, נחמנים, חבדניקים וגם כל אדם אחר בעולם, יהודי או לא יהודי. הוא המשיח המובטח של ישראל, הוא המושיע והאור של העולם. זאת מתנה. אף אחד מאיתנו אינו ראוי לקבל אותה, לאף אחד מאיתנו לא מגיע לקבל אותה. אלוהים מציע לך לקבל את המתנה שלו היום כי הוא כל כך אוהב אותך והוא רוצה שמרגע זה ולעולמי עולמים תכיר/י אותו ותאהב/י אותו בכל ליבך. בזכות ישוע תוכל/י לקבל היום סליחה מושלמת על כל החטאים והעברות שלך ולפתוח דף חדש ונקי עם אלוהים. ברית חדשה.